Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UKL2A470KPD
UKL2A470KPD
UKL2A470KPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UKL2A470KPD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UKL2A470KPD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 10% 100V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela UKL2A470KPD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 10% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 248674 pcs Podatkovni list UKL Series DatasheetMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±10% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija UKL
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 220mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 440mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-14500
UKL2A470KPD-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.846" (21.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 47µF