Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UKL2A4R7MDD
UKL2A4R7MDD
UKL2A4R7MDD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UKL2A4R7MDD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UKL2A4R7MDD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1600 pcs
Product parameter
številka dela UKL2A4R7MDD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 400353 pcs Podatkovni list UKL Series DatasheetMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm) Serija UKL
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 50mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 100mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 4.7µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 4.7µF Aplikacije General Purpose