Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UKZ1E221MHM
UKZ1E221MHM
UKZ1E221MHM
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UKZ1E221MHM z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UKZ1E221MHM
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela UKZ1E221MHM Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 246192 pcs Podatkovni list UKZ SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm) Serija UKZ
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-14502
UKZ1E221MHM-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.787" (20.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 220µF