Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ULD1H4R7MDD
ULD1H4R7MDD
ULD1H4R7MDD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ULD1H4R7MDD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ULD1H4R7MDD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 50V THRU HOLE
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 947778 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela ULD1H4R7MDD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 50V THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 947778 pcs Podatkovni list ULD SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm) Serija ULD
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 33.6mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 80mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm) Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 4.7µF Aplikacije General Purpose