Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ULD1J220MED
ULD1J220MED
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ULD1J220MED z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ULD1J220MED
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 63V THRU HOLE
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 847171 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela ULD1J220MED Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 63V THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 847171 pcs Podatkovni list ULD SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija ULD
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 93.5mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 170mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-17646
ULD1J220MED-ND
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 22µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 22µF