Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UPA0J152MPD1TD
UPA0J152MPD1TD
UPA0J152MPD1TD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UPA0J152MPD1TD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UPA0J152MPD1TD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela UPA0J152MPD1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 159568 pcs Podatkovni list UPA SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija UPA
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.037A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.22A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-4849-1 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 44 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1500µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1500µF Aplikacije General Purpose