Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UPA0J103MHD6
UPA0J103MHD6
UPA0J103MHD6
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UPA0J103MHD6 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UPA0J103MHD6
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
150 pcs
Product parameter
številka dela UPA0J103MHD6 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 50254 pcs Podatkovni list UPA SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm) Serija UPA
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.423A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.85A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 18 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 10000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 10000µF