Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UPA0J102MPD1TA
UPA0J102MPD1TA
UPA0J102MPD1TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UPA0J102MPD1TA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UPA0J102MPD1TA
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela UPA0J102MPD1TA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 229845 pcs Podatkovni list UPA SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija UPA
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 645mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 860mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 62 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1000µF