Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UPA1C681MPD6
UPA1C681MPD6
UPA1C681MPD6
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UPA1C681MPD6 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UPA1C681MPD6
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
800 pcs
Product parameter
številka dela UPA1C681MPD6 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 199670 pcs Podatkovni list UPA SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija UPA
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 675mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 900mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 63 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 680µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 680µF