Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UPA1E102MHD3TO
UPA1E102MHD3TO
UPA1E102MHD3TO
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UPA1E102MHD3TO z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UPA1E102MHD3TO
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela UPA1E102MHD3TO Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 85447 pcs Podatkovni list UPA SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm) Serija UPA
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.418A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.89A @ 100kHz