Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UPA1V152MHD6
UPA1V152MHD6
UPA1V152MHD6
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UPA1V152MHD6 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UPA1V152MHD6
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
250 pcs
Product parameter
številka dela UPA1V152MHD6 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 90480 pcs Podatkovni list UPA SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm) Serija UPA
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.981A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.33A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 26 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1500µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1500µF