Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UPA1V182MHD
UPA1V182MHD
UPA1V182MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UPA1V182MHD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UPA1V182MHD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela UPA1V182MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 89583 pcs Podatkovni list UPA SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm) Serija UPA
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.499A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.94A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-5436 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 16 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.476" (37.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1800µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1800µF Aplikacije General Purpose