Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UPM1E271MPD6
UPM1E271MPD6
UPM1E271MPD6
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UPM1E271MPD6 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UPM1E271MPD6
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 270UF 20% 25V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela UPM1E271MPD6 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 270UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 364899 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUPM Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija UPM
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 525mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 700mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-17672
UPM1E271MPD6-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 110 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.669" (17.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 270µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 270µF Aplikacije General Purpose