Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UPM1E272MHD
UPM1E272MHD
UPM1E272MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UPM1E272MHD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UPM1E272MHD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
200 pcs
Product parameter
številka dela UPM1E272MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 75593 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUPM Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm) Serija UPM
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.25A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.51A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-5606
UPM1E272MHD-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 22 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.319" (33.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 2700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 2700µF Aplikacije General Purpose