Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UPTW6181MRD
UPTW6181MRD
UPTW6181MRD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UPTW6181MRD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UPTW6181MRD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 180UF 20% 420V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela UPTW6181MRD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 180UF 20% 420V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 32790 pcs Podatkovni list UPT SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 420V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm) Serija UPT
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 950mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.52A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-5711
UPTW6181MRD-ND
delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 180µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 180µF