Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UPTW6220MHD1TO
UPTW6220MHD1TO
UPTW6220MHD1TO
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UPTW6220MHD1TO z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UPTW6220MHD1TO
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 420V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
številka dela UPTW6220MHD1TO Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 420V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 178847 pcs Podatkovni list UPT SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 420V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm) Serija UPT
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 200mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 320mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-5423-3 delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.043" (26.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 22µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 22µF