Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UPV1A271MGD
UPV1A271MGD
UPV1A271MGD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UPV1A271MGD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UPV1A271MGD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 270UF 20% 10V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela UPV1A271MGD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 270UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 421853 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUPV Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija UPV
Ocene - Polarizacija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-17171
UPV1A271MGD-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 340 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 270µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 270µF Aplikacije General Purpose