Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UPV1A820MFD1TA
UPV1A820MFD1TA
UPV1A820MFD1TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UPV1A820MFD1TA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UPV1A820MFD1TA
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 82UF 20% 10V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela UPV1A820MFD1TA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 82UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 416955 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUPV Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm) Serija UPV
Ripple Current @ Visoka frekvenca 175mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 1.1 Ohms Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 82µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 82µF Aplikacije General Purpose