Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UPV1C121MGD
UPV1C121MGD
UPV1C121MGD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UPV1C121MGD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UPV1C121MGD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 120UF 20% 16V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1200 pcs
Product parameter
številka dela UPV1C121MGD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 120UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 340128 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUPV Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija UPV
Ocene - Polarizacija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 490 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 120µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 120µF