Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UPV1A820MFD1TD
UPV1A820MFD1TD
UPV1A820MFD1TD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UPV1A820MFD1TD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UPV1A820MFD1TD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 82UF 20% 10V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela UPV1A820MFD1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 82UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 497022 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUPV Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm) Serija UPV
Ocene - Polarizacija -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-11655-1 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 1.1 Ohms Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 82µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 82µF Aplikacije General Purpose