Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UPW2A470MPD6TA
UPW2A470MPD6TA
UPW2A470MPD6TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UPW2A470MPD6TA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UPW2A470MPD6TA
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela UPW2A470MPD6TA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 413876 pcs Podatkovni list UPW SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija UPW
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 126mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 420mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 370 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 47µF