Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UPW2A470MPD6TD
UPW2A470MPD6TD
UPW2A470MPD6TD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UPW2A470MPD6TD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UPW2A470MPD6TD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs
25000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
številka dela UPW2A470MPD6TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 716069 pcs Podatkovni list UPW SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija UPW
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 126mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 420mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-11764-3 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 370 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 47µF Aplikacije General Purpose