Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UUD1E151MNL1GS
UUD1E151MNL1GS
UUD1E151MNL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UUD1E151MNL1GS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UUD1E151MNL1GS
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 150UF 20% 25V SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela UUD1E151MNL1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 150UF 20% 25V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija UUD
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 225mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 450mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Radial, Can - SMD
Druga imena 493-2277-1 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 170 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.394" (10.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 150µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 150µF Aplikacije General Purpose