Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UUD1E330MCL1GS
UUD1E330MCL1GS
UUD1E330MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UUD1E330MCL1GS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UUD1E330MCL1GS
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela UUD1E330MCL1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija UUD
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 115mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 230mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer Radial, Can - SMD
Druga imena 493-2272-6 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 440 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.228" (5.80mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 33µF Aplikacije General Purpose