Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UVK2A102MHD
UVK2A102MHD
UVK2A102MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UVK2A102MHD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UVK2A102MHD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela UVK2A102MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 82690 pcs Podatkovni list UVK SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm) Serija UVK
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.35A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.5525A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.398" (35.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 1000µF Aplikacije General Purpose