Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UVK2A100MDD
UVK2A100MDD
UVK2A100MDD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UVK2A100MDD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UVK2A100MDD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela UVK2A100MDD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1440428 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUVK Series
Kategorija kondenzatorji Toleranca 10µF
Velikost zemljišča na površini 0.079" (2.00mm) Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UVK RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ripple Current Polar
Polarizacija Radial, Can Pitch - Connector 100V
Paket / primer - Druga imena 493-6066
UVK2A100MDD-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število kondenzatorjev 70mA
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Številka izdelka proizvajalca UVK2A100MDD
Lifetime @ Temp. - Impedanca -
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) Razširjen opis 10µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Opis CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Aplikacije 2000 Hrs @ 85°C