Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UVK1V682MHD
UVK1V682MHD
UVK1V682MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UVK1V682MHD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UVK1V682MHD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 35V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela UVK1V682MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 89584 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUVK Series
Kategorija kondenzatorji Toleranca 6800µF
Velikost zemljišča na površini 0.295" (7.50mm) Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UVK RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ripple Current Polar
Polarizacija Radial, Can Pitch - Connector 35V
Paket / primer - Druga imena 493-12418
UVK1V682MHD-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število kondenzatorjev 2.8A
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Številka izdelka proizvajalca UVK1V682MHD
Lifetime @ Temp. - Impedanca -
Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm) Razširjen opis 6800µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Opis CAP ALUM 6800UF 20% 35V RADIAL
Aplikacije 2000 Hrs @ 85°C