Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UVK1V472MHD
UVK1V472MHD
UVK1V472MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UVK1V472MHD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UVK1V472MHD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 35V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela UVK1V472MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 64581 pcs Podatkovni list UVK SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm) Serija UVK
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.5A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.875A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-12417
UVK1V472MHD-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.476" (37.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 4700µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 4700µF