Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UVK1V471MPD
UVK1V471MPD
UVK1V471MPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UVK1V471MPD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UVK1V471MPD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela UVK1V471MPD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 498011 pcs Podatkovni list UVK SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija UVK
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 650mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 975mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-17338
UVK1V471MPD-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 470µF