Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UVR0J101MDD1TA
UVR0J101MDD1TA
UVR0J101MDD1TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UVR0J101MDD1TA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UVR0J101MDD1TA
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela UVR0J101MDD1TA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1198115 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUVR Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm) Serija UVR
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 135mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 202.5mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose