Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UVR0J101MDD1TD
UVR0J101MDD1TD
UVR0J101MDD1TD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UVR0J101MDD1TD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UVR0J101MDD1TD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela UVR0J101MDD1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1117285 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUVR Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm) Serija UVR
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 135mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 202.5mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-12736-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 100µF