Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UVZ2A220MEH
UVZ2A220MEH
UVZ2A220MEH
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UVZ2A220MEH z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UVZ2A220MEH
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4492 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela UVZ2A220MEH Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4492 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUVZ Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija UVZ
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 93mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 186mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 22µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 22µF