Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UVZ2A221MHD1TO
UVZ2A221MHD1TO
UVZ2A221MHD1TO
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UVZ2A221MHD1TO z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UVZ2A221MHD1TO
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
5000 pcs12500 pcs25000 pcs
Product parameter
številka dela UVZ2A221MHD1TO Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 180655 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUVZ Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm) Serija UVZ
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 440mA @ 120Hz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-13503-3
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 220µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije General Purpose