Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UVZ2D471MRH
UVZ2D471MRH
UVZ2D471MRH
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UVZ2D471MRH z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UVZ2D471MRH
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 200V RADIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4354 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela UVZ2D471MRH Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 200V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4354 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUVZ Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm) Serija UVZ
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 840mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 966mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 470µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 470µF