Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UVZ2D4R7MPD1TD
UVZ2D4R7MPD1TD
UVZ2D4R7MPD1TD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UVZ2D4R7MPD1TD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UVZ2D4R7MPD1TD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 200V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs
25000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
številka dela UVZ2D4R7MPD1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 200V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 778287 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUVZ Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija UVZ
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 39mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 62.4mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-13531-3 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 4.7µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 4.7µF