Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UWZ0J101MCL1GS
UWZ0J101MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UWZ0J101MCL1GS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UWZ0J101MCL1GS
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 6.3V SMD
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela UWZ0J101MCL1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 6.3V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija UWZ
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 60mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 90mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can - SMD
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.213" (5.40mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose