Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UWZ0J102MCL1GS
UWZ0J102MCL1GS
UWZ0J102MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UWZ0J102MCL1GS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UWZ0J102MCL1GS
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela UWZ0J102MCL1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija UWZ
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 230mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 345mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Radial, Can - SMD
Druga imena 493-9909-1 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.394" (10.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1000µF