172-E15-113R011
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 172-E15-113R011 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 172-E15-113R011 |
|---|---|
| Proizvajalec | NorComp |
| Opis | CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 60 pcs | 120 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 300 pcs | 540 pcs | 1020 pcs | 2520 pcs | ||
Product parameter
| številka dela | 172-E15-113R011 | Proizvajalec | NorComp |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 43840 pcs | Podatkovni list | 172-Eyy-11yRyy1Backshell Reference Guide |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Žični merilnik | - |
| Voltage Rating | - | Prekinitev | Solder |
| Shell Size, Layout Connector | 2 (DA, A) | Material školjke, Dokončaj | Steel, Nickel Plated |
| Serija | 172-E, M Series | Pakiranje | Tray |
| Druga imena | 172E15113R011 2515MEA |
delovna temperatura | -50°C ~ 100°C |
| Število vrstic | 2 | Število pozicij | 15 |
| Tip montaže | Panel Mount, Through Hole | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | Not Applicable |
| Materialna ocena vnetljivosti | UL94 V-0 | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 14 Weeks |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Ingress Protection | - |
| Stanovanjski material | Polyamide (PA6T), Nylon 6T | Flange Feature | Board Side (4-40) |
| Lastnosti | Grounding Indents | natančen opis | 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector |
| Trenutna ocena | 5A | Vrsta kontakta | Signal |