Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > 172-E15-201-031
172-E15-201-031
172-E15-201-031
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 172-E15-201-031 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 172-E15-201-031
Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4291 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 172-E15-201-031 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4291 pcs Podatkovni list 172-Eyy-20y-yyy
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A) Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated
Serija 172-E Pakiranje -
Druga imena 53E09F
53E09F-ND
7115FE
delovna temperatura -50°C ~ 100°C
Število vrstic 2 Število pozicij 15
Tip montaže Panel Mount Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Flange Feature Mating Side (4-40)
Lastnosti - natančen opis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal