Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > 172-E37-102R011
172-E37-102R011
172-E37-102R011
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 172-E37-102R011 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 172-E37-102R011
Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs30 pcs60 pcs120 pcs
270 pcs510 pcs1020 pcs2520 pcs
Product parameter
številka dela 172-E37-102R011 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 28585 pcs Podatkovni list 172-Eyy-10yRyy1
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik 20-26 AWG
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C) Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated
Serija 172-E, M Series Pakiranje Tray
Druga imena 172E37102R011
2137MER
delovna temperatura -50°C ~ 100°C
Število vrstic 2 Število pozicij 37
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Flange Feature Cable Side (4-40)
Lastnosti Grounding Indents natančen opis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal