Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > 172-E37-103R001
172-E37-103R001
172-E37-103R001
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 172-E37-103R001 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 172-E37-103R001
Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs40 pcs80 pcs120 pcs
280 pcs520 pcs1000 pcs2520 pcs
Product parameter
številka dela 172-E37-103R001 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 34581 pcs Podatkovni list 172-Eyy-10yRyy1Backshell Reference Guide
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik 20-26 AWG
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C) Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated
Serija 172-E, M Series Pakiranje Tray
Druga imena 1137MEA
172E37103R001
delovna temperatura -50°C ~ 100°C
Število vrstic 2 Število pozicij 37
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Lastnosti Grounding Indents natančen opis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal