173-E37-113R461
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 173-E37-113R461 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 173-E37-113R461 |
|---|---|
| Proizvajalec | NorComp |
| Opis | CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SLDR |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 40 pcs | 80 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 120 pcs | 280 pcs | 520 pcs | 1000 pcs | ||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | 173-E37-113R461 | Proizvajalec | NorComp |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SLDR | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 13717 pcs | Podatkovni list | 173-Eyy-11yRyy1 |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Žični merilnik | - |
| Voltage Rating | - | Prekinitev | Solder |
| Shell Size, Layout Connector | 4 (DC, C) | Material školjke, Dokončaj | Steel, Nickel Plated |
| Serija | 173-E, M Series | Pakiranje | Tray |
| Druga imena | NOR1843 | delovna temperatura | -50°C ~ 100°C |
| Število vrstic | 2 | Število pozicij | 37 |
| Materialna ocena vnetljivosti | UL94 V-0 | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 14 Weeks |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Ingress Protection | - |
| Stanovanjski material | Polyamide (PA6T), Nylon 6T | Flange Feature | Housing/Shell (4-40) |
| Lastnosti | Board Lock, Grounding Indents, Mounting Brackets | natančen opis | 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector |
| Trenutna ocena | 5A | Vrsta kontakta | Signal |
| Kontaktni material | Brass | Kontaktni obrazec | Machined |
| Stopite v stik s finišno debelino | Flash | Obrnite se na Dokončaj | Gold |
| Vrsta priključka | Plug, Male Pins | Slog konektorja | D-Sub |
| Barva | White | Razmik med predelki | 0.283" (7.20mm) |