173-E37-211R001
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 173-E37-211R001 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 173-E37-211R001 |
|---|---|
| Proizvajalec | NorComp |
| Opis | CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | 173-E37-211R001 | Proizvajalec | NorComp |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER | Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| količina Na voljo | 6926 pcs | Podatkovni list | 173-Exx-21xRxx1Backshell Reference Guide |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Žični merilnik | - |
| Voltage Rating | - | Prekinitev | Solder |
| Serija | 173-E, M Series | Pakiranje | Tray |
| Druga imena | 1173-37FEA | delovna temperatura | -50°C ~ 100°C |
| Število vrstic | 2 | Število pozicij | 37 |
| Tip montaže | Panel Mount, Through Hole, Right Angle | Materialna ocena vnetljivosti | UL94 V-0 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Ingress Protection | - |
| Stanovanjski material | Polyamide (PA6T), Nylon 6T | Flange Feature | Housing/Shell (Unthreaded) |
| Lastnosti | - | natančen opis | 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector |
| Trenutna ocena | 5A | Vrsta kontakta | Signal |
| Kontaktni material | - | Kontaktni obrazec | Machined |
| Stopite v stik s finišno debelino | Flash | Obrnite se na Dokončaj | Gold |
| Vrsta priključka | Receptacle, Female Sockets | Slog konektorja | D-Sub |
| Barva | White | Razmik med predelki | 0.283" (7.20mm) |