Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > 772-E15-203R001
772-E15-203R001
772-E15-203R001
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 772-E15-203R001 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 772-E15-203R001
Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela 772-E15-203R001 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 19207 pcs Podatkovni list Seal-D® Brochure772-Exx-20xRxx1
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik 20-26 AWG
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A) Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated
Serija Seal-D 772-E Pakiranje Tray
Druga imena 772E15203R001
NOR1004
delovna temperatura -50°C ~ 100°C
Število vrstic 2 Število pozicij 15
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Lastnosti - natančen opis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal