772-E25-113R051
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 772-E25-113R051 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 772-E25-113R051 |
|---|---|
| Proizvajalec | NorComp |
| Opis | CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | 772-E25-113R051 | Proizvajalec | NorComp |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 19503 pcs | Podatkovni list | Seal-D® Brochure772-Exx-113Rxx1 |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Žični merilnik | - |
| Voltage Rating | - | Prekinitev | Solder |
| Shell Size, Layout Connector | 3 (DB, B) | Material školjke, Dokončaj | Steel, Nickel Plated |
| Serija | Seal-D 772-E | Pakiranje | Tray |
| Druga imena | 772E25113R051 NOR1063 |
delovna temperatura | -50°C ~ 100°C |
| Število vrstic | 2 | Število pozicij | 25 |
| Tip montaže | Panel Mount, Through Hole | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Flange Feature | Board Side (4-40) | Lastnosti | Board Lock, Grounding Indents |
| natančen opis | 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector | Trenutna ocena | 5A |
| Vrsta kontakta | Signal | Kontaktni material | Brass |
| Kontaktni obrazec | - | Stopite v stik s finišno debelino | Flash |
| Obrnite se na Dokončaj | Gold | Vrsta priključka | Plug, Male Pins |
| Slog konektorja | D-Sub | Barva | White |
| Razmik med predelki | - |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
7720 - Proizvajalci:
Keystone Electronics Corp. - Opis:
RND STANDOFF 1/4"-20 CERAMIC 4" - Na zalogi: