Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > 774-E15-213R001
774-E15-213R001
774-E15-213R001
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 774-E15-213R001 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 774-E15-213R001
Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
(v ameriških dolarjih)
140 pcs
Product parameter
številka dela 774-E15-213R001 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 10433 pcs Podatkovni list Seal-D® Brochure774-Ezz-213Rzz1 Drawing
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A) Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated
Serija Seal-D 774-E Pakiranje Tray
Druga imena 774E15213R001
NOR1183
delovna temperatura -50°C ~ 100°C
Število vrstic 2 Število pozicij 15
Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Stanovanjski material Polyamide (PA6T), Nylon 6T Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Lastnosti - natančen opis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Brass Kontaktni obrazec Machined
Stopite v stik s finišno debelino Flash Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Slog konektorja D-Sub
Barva White Razmik med predelki 0.370" (9.40mm)