Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > 774-E25-113R141
774-E25-113R141
774-E25-113R141
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 774-E25-113R141 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 774-E25-113R141
Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
(v ameriških dolarjih)
1 pcs20 pcs40 pcs60 pcs
100 pcs260 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela 774-E25-113R141 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 14774 pcs Podatkovni list Seal-D® Brochure774-Exx-113Rzz1 Drawing
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated
Serija Seal-D 774-E Pakiranje Tray
Druga imena 774E25113R141
NOR1078
delovna temperatura -50°C ~ 100°C
Število vrstic 2 Število pozicij 25
Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Stanovanjski material Polyamide (PA6T), Nylon 6T Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Lastnosti Grounding Indents, Mounting Brackets natančen opis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Brass Kontaktni obrazec Machined
Stopite v stik s finišno debelino Flash Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Slog konektorja D-Sub
Barva White Razmik med predelki 0.370" (9.40mm)