Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > MJ4531FE-R52
MJ4531FE-R52
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MJ4531FE-R52 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MJ4531FE-R52
Proizvajalec Ohmite
Opis RES 4.53K OHM 1/8W 1% AXIAL
Product parameter
številka dela MJ4531FE-R52 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 4.53K OHM 1/8W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3527148 pcs Podatkovni list Metal Devil Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm) Serija Metal Devil® MJ
Odpornost 4.53 kOhms Moč (Watts) 0.125W, 1/8W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena MJ4531FER52 delovna temperatura -
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 4.53 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film