Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > MJ4990FE-R52
MJ4990FE-R52
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MJ4990FE-R52 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MJ4990FE-R52
Proizvajalec Ohmite
Opis RES 499 OHM 1/8W 1% AXIAL
Product parameter
številka dela MJ4990FE-R52 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 499 OHM 1/8W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3251733 pcs Podatkovni list Metal Devil Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm) Serija Metal Devil® MJ
Odpornost 499 Ohms Moč (Watts) 0.125W, 1/8W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena MJ4990FER52 delovna temperatura -
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 499 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film