Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RC0R5DB360RJET
RC0R5DB360RJET
RC0R5DB360RJET
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RC0R5DB360RJET z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RC0R5DB360RJET
Proizvajalec Ohmite
Opis RES SMD 360 OHM 5% 1/2W J LEAD
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela RC0R5DB360RJET Proizvajalec Ohmite
Opis RES SMD 360 OHM 5% 1/2W J LEAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 56326 pcs Podatkovni list Surface Mount Power
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±400ppm/°C Paket naprave za dobavitelja SMD J-Lead, Recessed
Velikost / dimenzija 0.625" L x 0.273" W (15.88mm x 6.93mm) Serija RC
Odpornost 360 Ohms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6327 J-Lead
Druga imena RC0R5DB360RJETR delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.231" (5.87mm) Lastnosti Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 360 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 6327 J-Lead Pulse Withstanding Carbon Composition